PERFORMANCES
'SichtLaut PIGMENT' 04/12/08
19u45 inleiding
20u performance
CC Strombeek
gemeenteplein
1853 Strombeek-Bever (Grimbergen)
CC Strombeek met Sigrid Tanghe - projectie & tekening, Klaas Verpoest - projectie, Geraldo Si (Brazilië) dans, I-Fen Lin (Taiwan) dans, Gunda Gottschalk (D) viool, Wu Wei (China) cheng, Peter Jacquemyn - contrabas & stem
Trio 'HOT' 23/11/08
Köln, Duitsland met Albrecht Maurer (D) viool, Theo Jörgensmann (D) clarinet, Peter Jacquemyn, (B) Contrabas
Trio 'HOT' 22/11/08
Aachen, Duitsland met Albrecht Maurer (D) viool, Theo Jörgensmann (D) clarinet, Peter Jacquemyn, (B) Contrabas
Trio 'HOT' 21/11/08
Bad Godesberg, Duitsland met Albrecht Maurer (D) viool, Theo Jörgensmann (D) clarinet, Peter Jacquemyn, (B) Contrabas
Trio 'HOT' 20/11/08
Bergneustadt, Duitsland met Albrecht Maurer (D) viool, Theo Jörgensmann (D) clarinet, Peter Jacquemyn, (B) Contrabas
'SichtLaut PIGMENT' 13/11/08
Cultureel centrum 'De Brouckere' Torhout CC De Brouckere met Sigrid Tanghe (projectie, tekening), Klaas Verpoest (projectie), Geraldo Si (dans, Brazilië), I-Fen Lin (dans, Taiwan), Gunda Gottschalk (viool, D), Wu Wei (cheng, China)
01/11/08
Nordhausen Jazz meeting Duitsland duo met Günter Heinz (trombone, D)
SAMHAIN nocturne
'Humus'
31/10/08
Provinciaal domein Dommelhof
Neerpelt
Musica
Dommelhof
duo (met Jan Pillaert bastuba), snorbot ensemble
'AGIIIR' trio 23/10/08
Alchemia club
Krakow
Polen
Alchemia met André Goudbeek (altsax, basklarinet, bandoneon) Lę Quan Ninh (slagwerk, Fr)
contrabas trio 22/10/08
Alchemia club
Krakow
Polen
Alchemia met Clayton Thomas (Australië) en Wilbert de Joode (Nl)
contrabas trio 21/10/08
Electronic Church
Greifwald Strasse 223
Berlin
Duitsland
Electronic Church met Clayton Thomas (Australië) en Wilbert de Joode (Nl)
'Humus' 12/10/08
Kunsthalle Hangelar
Bachstrasse 45b
53757 Sankt Augustin
Duitsland
Kunsthalle Hangelar duo met Jan Pillaert (bastuba)
'Sichtlaut Pigment' danstheater 25/09/08
(22u00)
café ADA Wuppertal Duitsland café ADA Sigrid Tanghe (projectie), Klaas Verpoest (projectie) Geraldo Si (dans, Brazilië), I Fen Lin (dans, China) Gunda Gottschalk (viool, D), Peter Jacquemyn (contrabas)
Performance 20/09/08 Rouen Frankrijk   performance project i.s.m. Eic Thielemans
'Follow the Sound' festival 14/09/08 (21u00) Scheld'Apen
D'Herbouvillekaai 36
2020 Antwerpen
Follow the Sound Thomas Lehn (analogue synths, electronics,D), Erik Thielemans (percussie) en Peter Jacquemyn (contrabas, stem)
'Follow the Sound' festival 13/09/08 (22u00) Scheld'Apen
D'Herbouvillekaai 36
2020 Antwerpen
Follow the Sound Sigrid Tanghe (projectie), Klaas Verpoest projectie + musici Jan Pillaert (tuba), Lynn Cassiers (stem), Elko Blijweert en vele anderen in wisselende combinaties en als gastheren Erik Thielemans (percussie) en Peter Jacquemyn (contrabas, stem)
'Follow the Sound' festival 13/09/08
(vanaf 15u00)
Sasmeesterhuis Royersluis
Oosterweelsteenweg 3B
2030 Antwerpen
Follow the Sound AGIIIR André Goudbeek (altsax, basclarinet, bandoneon), Eric Thielemans (percussie), Peter Jacquemyn (contrabas) + Mauro Pawlowski (e-gitaar, stem)
'Follow the Sound' festival 12/09/08 (22u00) Scheld'Apen
D'Herbouvillekaai 36
2020 Antwerpen
Follow the Sound Jan Pillaert (tuba), Lynn Cassiers (stem), Rudy Trouvé (stem, gitaar), Maja Jantar (stem), Erik Thielemans (percussie), Peter Jacquemyn (contrabas, stem)
'Follow the Sound' festival 11/09/08 (20u00) MuKHA Media
Waalse Kaai 47
Antwerpen
Follow the Sound solo + introductie film 'Chicago improvisations' van Laurence Petit-Jouvet over Peter Kowald
'Follow the Sound' festival 10/09/08 (20u00) MuKHA Media
Waalse Kaai 47
Antwerpen
Follow the Sound solo + introductie film 'Chicago improvisations' van Laurence Petit-Jouvet over Peter Kowald
Performance 14/05/08 (20u30) Achterhaven 148
3024 RC Rotterdam
Nederland
http://www.wormweb.nl/ Audrey Chen (stem, cello, USA), Sigrid Tanghe (projectie), Peter Jacquemyn (contrabas),
C. Spencer Yeah/Nat Wooley (trompet), Eran Sachs
Performance 09/05/08 (19u45) C.C. De Ster,
Engelstraat 54
8480 Ichtegem
Arne Deforce (cello), Sigrid Tanghe (projectie), Peter Jacquemyn (contrabas)
Performance 08/05/08 (20u00) USEUM
Platteberg 19
9000 Gent
0486 70 84 38 Audrey Chen (stem, cello, life electronics, USA)
Performance 07/05/08 (20u00) USEUM
Platteberg 19
9000 Gent
0486 70 84 38 Audrey Chen (stem, cello, USA), Sigrid Tanghe (projectie), Peter Jacquemyn (contrabas)
Vernissage 11/04/08 Raad van de Vlaamse Gemeenschapscommissie
Lombardstraat 67
1000 Brussel
duo concert met Jan Pillaert (bastuba), Peter Jacquemyn (contrabas, stem)
Tentoonstelling 14/04/08 tot 16/05/08 peter@jacquemyn.com

 

Muziek & performance 03/04/08 Piednu (omgeving Le Havre Frankrijk) peter@jacquemyn.com Gunda Gottschalk (viool, altviool, D), Peter Jacquemyn (contrabas, stem)
Muziek & performance 12/03/08 Sint Lukas Brussel Paleizenstraat 70 lokaal M32 peter@jacquemyn.com Eric Sleichim (saxen, electronica), Peter Jacquemyn (contrabas, stem)
Muziek & performance 22/02/08 ZNIFfestival Eindhoven peter@jacquemyn.com André Goudbeek (altsax, basclarinnet, bandoneon), Lę Quan Ninh (percussie, Fr), Peter Jacquemyn (contrabas, stem) Jacques Palinckx (e-gitaar, Nl), DNA (scrach, Nl), Patrik Votrian (trombone, Nl)
Muziek & performance 19/02/08 Logos Gent Bomastraat 26, Gent peter@jacquemyn.com Arne Deforce (Cello), Sigrid Tanghe (projectie), Peter Jacquemyn (contrabas, stem)
Muziek & performance 27/01/08 (20u30) Loft Köln peter@jacquemyn.com Trio HOT: Theo Jörgensmann (klarinet), Albrecht Maurer (viool), Peter Jacquemyn (contrabas)
26/01/08 (20u00) Christuskirche Mülheim
26/01/08 (12u00) Sophienkirche Wuppertal
TENTOONSTELLINGEN
groeps-tentoonstelling van het 'SichtLaut PIGMENT' beeldende kunst afdeling 13/11/08 Cultureel centrum 'De Brouckere' Torhout CC De Brouckere met Sigrid Tanghe en Klaas Verpoest
Tentoonstelling 14/09/08
(14u00 - 18u00)
Kasteelstraat 55
9660 Brakel
open monumentendag een dag tentoonstelling Sigrid Tanghe -werk op papier, Peter Jacquemyn -sculpturen